1b.app
Скопійоване посилання -
Интересуют возможности системы?
Есть непонятные моменты в работе?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и там описать поставленную задачу! Создать топик
Доброго дня!
Зараз, наскільки я зрозуміла, можлива передача seo-url для опенкарт лише для однієї мови.
Чи можливо передавати його для різних мов? Бо УРЛ має відрізнятися для, наприклад, української версії, та для ріс для одного й того самого товару.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо у вас підключена мультимовність у боксі та опенкарті, то це поле передається обома мовами. Але в боксі воно не мультимовне, тому обома мовами воно буде як стандартне у нас. Якщо вам потрібно різними мовами передавати різні значення цього поля, можна зробити доопрацювання в дію експорту товарів в opencart щоб українською або іншою мовою значення передавалося з допполя. Займе 2г. Виставити рахунок?
20.06.2022, 10:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Підкажіть, пожалуйста, а чи не можна відразу додати в автоматизації можливість вивантажувати додаткові поля в різні таблиці опенкарту поле в якусь таблицю?
Це дійсно потрібно 2 години, щоб додати до автоматизації лише одну таблицю опенкарт? Чи можливо додати відразу всі необхідні? Бо 2 години за одну таблицю в готову автоматизацію наче це забагато.
20.06.2022, 12:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, додати все відразу не можна, оскільки інформація в різних таблицях зберігається по-різному. Тобто. продукти з різними таблицями можуть бути пов'язані різними ідентифікаторами або взагалі не пов'язані (наприклад значення фільтрів пов'язані з продуктами через 3 або 4 окремих таблиці). Так само деякі таблиці мультимовні, деякі немає. Деякі вже використовуються для експорту, деякі ні і це все потрібно враховувати, тому додавання таблиць відбувається вручну і тільки за потребою.
20.06.2022, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозуміло, дуже шкода. бо є багато значень, які б ще я передавала через Бокс)))
20.06.2022, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

То рахунок мені надішлють?
20.06.2022, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Опишіть всі таблички які вас цікавлять та скиньте на пошту d.bodyako@crm-onebox.com посилання на ваш phpmyadmin+доступ до бази. Я подивлюся на все що вас цікавить і зможу дати оцінку щоб вивантажувати значення у всі таблички, що вас цікавлять. Та як це все буде масово, швидше за все обійдеться значно дешевше, ніж додавання по одній. Після надсилання листа відпишіть у темі будь-ласка, щоб я заглянув на пошту. Дякую.
20.06.2022, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ладно, я подивлюся. Але сьогодні навряд чи надам цю інформацію, потрібна година. Спробую завтра надіслати.
Дякую!
20.06.2022, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам буде складно зіставити функціонал в опенкарті з табличками в бд, можете надіслати доступу в адмінку опенкарта і шлях, де функціонал знаходиться в адмінці, я сам знайду його в базі. Рахунок на завдання вище зазвичай надходить протягом робочого дня +-, якщо буде що дооцінити - не оплачуйте його, просто потім надішлемо новий на весь функціонал, що цікавить.
20.06.2022, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доброго дня!
Оплатила за цей доробок, бо вона мені вже горить) до 16.07 треба успегнуть весь сайт на українську мову перекласти, та для цього потрібно, щоб УРЛ передавався для укрверсії відразу коректний.
З того, що Ви писали, я розумію, що мене більше цікавити не за продуктами, а за іншими моментами. Один з них, це можливість передавати SEO дані за брендами як у цю таблицю Бо я так розумію зараз такі дані передається тільки за продуктами.
Інші навіть писати не буду, бо то точно заморочка буде)))) А від брендів значно б полегшило роботу в опенкарті. За фактом всі необхідні поля з брендів у Боксі є.
21.06.2022, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я про ці дані в боксі
Єдине бачу, що для URL поля в бокси немає
21.06.2022, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За брендами ми передаємо meta_description, meta_keyword, seo_title, seo_h1, meta_h1. Якщо якогось поля в опекарті немає, відповідно його не передаємо. Передаємо тільки однією мовою, переважно для боксу (мультиязичності для полів бренду в боксі наскільки я пам'ятаю ні). По всьому, що вам потрібно доопрацювати, ви можете описати, оцінка для вас безкоштовна. Якщо вас не влаштує вартість виконання, ви просто не замовте доопрацювання.
За оціненим доопрацюванням постараємося зробити найближчими днями.
21.06.2022, 23:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Вивантажив налаштування. У вашому випадку вони мають бути заповнені приблизно так:
24.06.2022, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додаткові поля на другому скрині відповідно мають бути свої. Якщо зі стандартного поля url вас влаштовує, то для російської мови налаштовувати відповідно не потрібно, тільки для української c id=3 для opencart
24.06.2022, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
А для категорії виходить укр варіант я завантажити не можу?
28.06.2022, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



вивантажувати можна, але на ru та ua будуть однакові посилання
28.06.2022, 20:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар