1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція onebox і opencart з РHP 7.3

Прошу поради щодо роботи інтеграції onebox та сайту на опенкарт, на даний момент сайт працює на базі PHP 5.4. Коли перекладаєш сайт на PHP 7.3, інтеграція перестає працювати. У чому може бути причина та як це пофіксувати?
Мій бокс http://box.smart-gadget.club/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можливо модуль onebox або апі-опенкарта використовує видалені в 7.3 функції або не працює з іншої причини. Ми можемо зі свого боку зайти до вас на ftp та пропринтити авторизацію по апі та запити на отримання замовлень та завантаження фотографій. Це займе близько 2год.
28.09.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хіба це не інтеграція із коробки, яка має працювати без доопрацювань?)
28.09.2021, 23:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це інтеграція з коробки, яка має працювати без доопрацювань. Як ви могли переконатися, так і відбувається до того, як ви змінюєте версію php на сервері. Без принтів я не можу сказати, чий код не підходить для версії php 7.3 - самого опенкарта або модуля боксу. Ви можете з'ясувати це самі або скористатися нашими послугами.
25.10.2021, 11:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар