1b.app
Скопійоване посилання -

Не зберігається зв'язок між кнопкою та блоком

Бот https://tovtg.1b.app/app/bot-constructor/1/
Не зберігається перехід від кнопки до блоку. Наприклад, у меню є кнопка кошик, потрібно провести зв'язок до блоку кошик.
Коли проводимо показує, що зв'язок є. Але якщо ми оновимо сторінку, вийдемо з боту і зайдемо назад, зв'язок зникає. Не зберігає його ні коли додамо новий блок, чи відредагуємо існуючий, ні коли дочекаємося щоб з'явився бекап боту.
При цьому редагування в блоках зберігається, і якщо видалити зв'язок який є, воно не дасть знову його провести.
Ось відео на якому видно як працює https://youtu.be/I9xDeerup9Q
Треба виправити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Ви випадково не видаляли блок із Кошиком, а потім заново його не ставили? Наскільки я бачу у цих кнопок зв'язку є, але вони з неіснуючим блоком. Це я виправлю.
2. ось це навіщо зробили? З'єднання потрібно тільки від останнього поля, щоб зрозуміти на який блок кидати після його заповнення. А перше, друге тощо по порядку і так буде йти
15.09.2022, 11:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

bu
OneBox production написав:
1. Ви випадково не видаляли блок із Кошиком, а потім заново його не ставили? Наскільки я бачу у цих кнопок зв'язку є, але вони з неіснуючим блоком. Це я виправлю.

Так був блок під назвою Кошик, але це був блок orderview. Адже зв'язок повинен пропадати якщо блок або кнопку видаляють.

bu
OneBox production написав:
З'єднання потрібно тільки від останнього поля, щоб зрозуміти на який блок кидати після його заповнення. А перше, друге тощо по порядку і так буде йти

Дякую за пояснення.
Якщо я зараз видалю якийсь блок, то проблема знову з'явиться? Потрібно спочатку зв'язку прибирати, а потім видаляти блок або кнопку?
15.09.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар