1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка при автоматичному створенні ТТН

Виникає помилка, що адреса Клієнта повинна бути у форматі: Поштова адреса, місто, вулиця тощо

Ось приклад задачі https://invafishki.1b.app/294095/
перемикаємо у статус ТТН на відправлення, на якому стоїть дія Укрпошта створити ТТН

Будь ласка, допоможіть розібратися
Вячеслав Легеза

Відповіді:

А що написано в помилці і яка у тебе адреса процесу? Він підходить під шаблон?
30.06.2023, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Привіт!
Ось із чим я зіткнувся:
1) АПІ Укрпошта – не коректно працює. Основна причина через відсутність їхніх довідників у Боксі. Усі довідники перебувають на боці Укрпошта. З цього приводу я створював завдання, але відповіді від Бокс я не дочекався, на жаль.
Я це пишу, бо навіть якщо ти зараз все коректно вкажеш, є шанс (у мене це десь 2 із 8), що ТТН все одно не утворитися.
Якщо вирішиться питання з довідником - це прибере більшу частину проблем.
2) При автоматичному створенні ТТН в процесі формат адреса повинна бути тільки такою (індекс, назва міста, адреса). Якщо хоч якогось значення немає - воно не запрацює.
3) При ручному створенні ТТН через процес: все значення адреси видаляємо і залишаємо лише індекс, але також можуть бути помилки.
30.06.2023, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

.dev
OneBox production писал/а:
А що написано в помилці і яка у тебе адреса процесу? Він підходить під шаблон?

про цей момент вчора ще дізнався з чату https://t.me/icolorstudio/1/24452
від Сусяк Ігор

Клієнт перевіряє, задача на його стороні зараз
30.06.2023, 11:21
Вячеслав Легеза

Легеза Вячеслав iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗА ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В.В.
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Юрченко Роман Сергеевич писал/а:
Привіт!
Ось із чим я зіткнувся:
1) АПІ Укрпошта – не коректно працює. Основна причина через відсутність їхніх довідників у Боксі. Усі довідники перебувають на боці Укрпошта. З цього приводу я створював завдання, але відповіді від Бокс я не дочекався, на жаль.
Я це пишу, бо навіть якщо ти зараз все коректно вкажеш, є шанс (у мене це десь 2 із 8), що ТТН все одно не утворитися.
Якщо вирішиться питання з довідником - це прибере більшу частину проблем.

ти очікуєш, що розробник оцінку зробить?
30.06.2023, 11:24
Вячеслав Легеза


Легеза В'ячеслав
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
ти очікуєш, що розробник оцінку зробити?

Насамперед я чекаю відповіді про саму можливість. Якщо вона існує, тоді чекатиму оцінку.
30.06.2023, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Укрпошта не дає своїх довідників з АПІ як, наприклад, це робить Нова пошта.
30.06.2023, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для ручного створення ТТН є налаштування "При ручному створенні ТТН якщо в адресі є п'ятизначне число вважати, що це індекс і вставляти адресу за цим індексом" можна використовувати її, щоб адресу шукало тільки пи індексу.
30.06.2023, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.dev

OneBox production написав:

Укрпошта не дає своїх довідників з АПІ як, наприклад, це робить Нова пошта.



Дякую за відповідь.

Є ще кілька уточнюючих питань:

1) Не можу зрозуміти, як тоді інші майданчики (Prom, Розетка та інші) вийшли із цієї ситуації. На сторінці оформлення замовлення виводяться довідники та суто на мою думку вони навряд чи постійно звертаються на пряму до Укрпошти. Все працює дуже швидко, і у них є розділення, яке дозволяє відображати адреси тільки відділень, а не всі адреси (зробіть картинку).

2) Я можу помилятися, але хіба це не АПІ щодо відділення? https://dev.ukrposhta.ua/uploads/Address-classifier-v3.14-20052023.pdf
30.06.2023, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергеевич писал/а:
1) Не можу зрозуміти, як тоді інші майданчики (Prom, Розетка та інші) вийшли із цієї ситуації. На сторінці оформлення замовлення виводяться довідники та суто на мою думку вони навряд чи постійно звертаються на пряму до Укрпошти. Все працює дуже швидко, і у них є розділення, яке дозволяє відображати адреси тільки відділень, а не всі адреси (зробіть картинку).

К сожалению у меня нет информации по тому, как работает пром или Розетка.

2. В УП есть возможность при запросе с индексом получать по нему полный адрес отделения, что и происходит при включении галочки "При ручному створенні ТТН якщо в адресі є п'ятизначне число вважати, що це індекс і вставляти адресу за цим індексом" при ручном создании ТТН.
30.06.2023, 13:35

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
В Укрпошті є довідник і він підключений до OneBox. Сама Укрпошта не має відділень. Лише адреси https://prnt.sc/uH9lBmX654hP. Зі сторонніх майданчиків ця адреса автоматично заходить за таким же принципом як у Боксі, а якщо вручну створювати процес то необхідно шукати адресу за індексом (як на скрині). Бажано ще заповнити дані в інтеграції Укрпошти
30.06.2023, 19:02
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія


Olmonic

Olmonic написав:

В Укрпошті є довідник і він підключений до OneBox. Сама Укрпошта не має відділень. Лише адреси https://prnt.sc/uH9lBmX654hP. Зі сторонніх майданчиків ця адреса автоматично заходить за таким же принципом як у Боксі, а якщо вручну створювати процес то необхідно шукати адресу за індексом (як на скрині). Бажано ще заповнити дані в інтеграції Укрпошти



Скрин пошуку адреси
30.06.2023, 19:03
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар