1b.app
Скопійоване посилання -

Робота з додатком НП логістик

Де можна дізнатися, як воно має працювати в процесах?
Які логін та пароль воно вимагає, при налаштуванні кабінету в додатку? і пише "активно" навіть на не налаштованому
Як вручну створити ТТН у процесі?
Де зіставити статуси ТТН, статусу процесу?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Для роботи з НПЛ є дві дії на етапах: "Створити ТТН Нова Пошта Логістик" та "Створити/Оновити план прийому Нова Пошта Логістик", так само є кілька дій для передачі товарів до НПЛ.
2. Логін та пароль від нової пошти логістик
3. Зайти в замовлення -> Відправити -> Нова пошта логістик -> Вручну створити ттн
4. Після створення ТТН номер ТТН потрапляє до стандартного поля замовлення з номером ТТН. Трекати його можна за допомогою дій Нової пошти "Перевести бізнес-процес у цей етап, якщо етап нової пошти змінився"
16.08.2022, 22:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Валерия
Іменна ліцензія
"2. Логін та пароль від нової пошти логістик" це готельна реєстрація? і чи потрібно ще їм платити за сервіс?
У чому різниця від стандартної програми НП?
Дякую за відповіді
22.08.2022, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://np-logistic.com.ua/ ось сайт Нової Пошти логістик, там ви зможете знайти усю потрібну інформацію. Наскільки я знаю, компанія працює так:
1. Ви привозите до них складу партії свого товару, вони зберігаються на складах НПЛ
2. Ви створюєте ТТН через НПЛ і вони самостійно зі свого складу роблять надсилання вашого раніше привезеного товару.
Це якщо прямо "у двох словах".
Різниця від звичайної НП у тому, що це взагалі різні підрозділи Нової пошти, у них зовсім різний функціонал.
22.08.2022, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Анатолий
Интегратор

bu
OneBox production написав:
https://np-logistic.com.ua/ ось сайт Нової Пошти логістик, там ви зможете знайти усю потрібну інформацію. Наскільки я знаю, компанія працює так:
1. Ви привозите до них складу партії свого товару, вони зберігаються на складах НПЛ
2. Ви створюєте ТТН через НПЛ і вони самостійно зі свого складу роблять надсилання вашого раніше привезеного товару.
Це якщо прямо "у двох словах".
Різниця від звичайної НП у тому, що це взагалі різні підрозділи Нової пошти, у них зовсім різний функціонал.

Дякую за пояснення
31.08.2022, 13:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар