1b.app
Скопійоване посилання -
Нужно отслеживания ТТН?
У нас есть большой перечень потовых служб с которыми вы можете работать прямо с CRM! Посмотреть список сервисов
Ось знайшов завдання https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/2372-trek-nome...
Завдання звичайно жерсть, якесь знущання з клієнта, яке так і незрозуміло чим закінчилося, але судячи з того, що є зараз, у мене я так зрозумів нічого не робили.
1. Чому за джастином / Justin система відстежує будь-які ТТН-ки, хоч вона створена в боксі, хоч на іншому ресурсі та вставлена в поле "Накладна", а ТТН-ки по УкрПошті не відстежує (дуже схоже на баг (логічний))?
2. Чому за тим завданням (яке вище) немає результату?
Ось приклади 2 замовлень:
1. Відстежувало (бо створена в боксі) https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48318/edit/
2. Не відстежувало (тому що створена в розетці) https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48242/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ТТН з прома по укропочте відстежуються і завдання вирішене
15.08.2021, 22:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production написав:
ТТН з прома по укропочте відстежуються і завдання вирішене

1. Ок, супер, ви можете в тій задачі написати, щоб усім на майбутнє було зрозуміло, що та проблема вирішена?
2. Чому якщо створюємо ТТН у кабінеті розетки по УкрПошті і потім вставляємо цю ТТН у поле накладна то система не відслідковує статус цієї ТТН-ки, а відстежує лише тоді, коли ТТН-створена в боксі (за джастином, наприклад, все добре працює, якщо створили) ТТН джастина в кабінеті розетка то система відслідковує статус, а ось по Укрпошті чомусь не відстежує, схоже на банальний баг) ?
Ось приклади 2 замовлень:
1. Відстежувало (бо створена в боксі) https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48318/edit/
2. Не відстежувало (тому що створена в розетці) https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48242/edit/
Ігоре, тільки будь ласка не знущайтеся так як ви це робив у задачі клієнта, яку я давав вище, що б у нас з вами не пішло на обговорення цього завдання місяць (оскільки у мене ліміт 1 повідомлення на добу)
17.08.2021, 00:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. ні - для мене тема закрита
2. ні не баг
при створенні ТТН реєструється пачка параметрів від УКРпошти, за якими потім викликаються і перевірки та деякі запити у відстеженні і т.д.
банально одного трек номера мало
костиляти дурасу всяку ми не збираємося - юзайте створення доставки в боксі

Купріян Владислав Валерійович написав:
Ігоре, тільки будь ласка не знущайтеся так як ви це робив у задачі клієнта, яку я давав вище, що б у нас з вами не пішло на обговорення цього завдання місяць (оскільки у мене ліміт 1 повідомлення на добу)

Я відповідатиму як мені подобається
точно так само як і ви пишіть так як хочеться вам - і начхати хто правий а хто винен у вас своя правда
20.08.2021, 03:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production написав:
костиляти дурасу всяку ми не збираємося - юзайте створення доставки в боксі

1. Ми і юзаєм створення ТТН в боксі, але є нюанси, розетка проводить акції з безкоштовних доставок, але однією з умов є створення ТТН в кабінеті розетки, про це і доводиться створювати там ТТН-ки, в результаті ламаються бізнес процеси, при При цьому ламаються тільки на УП, наприклад до джастину проблем немає, вставили ТТН і система трекає його, причому це не тільки проблема розетки є й інші майданчики, де також потрібно створювати ТТН, як можна вирішити цю проблему?
2. Чому для прома ви зробили, а для розетки не зробили?
3. Чому по службі доставки Джастін бокс відстежує чужі ТТН, а по УП немає (як непослідовно)?
21.08.2021, 00:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Ви можете дати відповідь або створювати нове завдання?
26.09.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Клієнт
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. Ми і юзаєм створення ТТН в боксі, але є нюанси, розетка проводить акції з безкоштовних доставок, але однією з умов є створення ТТН в кабінеті розетки, про це і доводиться створювати там ТТН-ки, в результаті ламаються бізнес процеси, при При цьому ламаються тільки на УП, наприклад до джастину проблем немає, вставили ТТН і система трекає його, причому це не тільки проблема розетки є й інші майданчики, де також потрібно створювати ТТН, як можна вирішити цю проблему?

доопрацюваннями

Купріян Владислав Валерійович
Клієнт
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
2. Чому для прома ви зробили, а для розетки не зробили?

не було такого завдання

Купріян Владислав Валерійович
Клієнт
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
3. Чому по службі доставки Джастін бокс відстежує чужі ТТН, а по УП немає (як непослідовно)?

по Джастін була доопрацювання треку
26.09.2021, 20:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар