1b.app
Скопійоване посилання -

доопрацювання дії "Сформувати очікуваний платіж" (Брати клієнта очікуваного платежу з доп.поля замість поля "клієнт процесу")

допрацювати функціонал очікуваних платежів - в дію "Сформувати очікуваний платіж" додати поле "Брати клієнта очікуваного платежу з доп.поля замість поля "клієнт процесу". Для цього необхідно додати в таблицю очікуваних платежів поле, в якому зберігатиметься id контакту очікуваного платежу
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Перегіняк Олександр писав/ла:
Для цього необхідно додати до таблиці очікуваних платежів поле, в якому зберігатиметься id контакту очікуваного платежу

Яка мета цього? (Для розуміння масштабів рефакторингу)
28.12.2020, 10:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Яка мета цього? (Для розуміння масштабів рефакторингу)

зрештою дані з факту платежу, який буде прив'язаний до процесу через очікуваний повинні завантажитися в картку контакту. якщо контакту в очікуваному платежі немає і ми його завжди братимемо з процесу, то буде виходити занадто заплутаний і нелогічний процес пошуку контакту, в який слід довантажити дані...
та й не логічно формувати очікуваний платіж на клієнта процесу, якщо за клієнта платить третя особа.
28.12.2020, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
в кінцевому підсумку дані з факту платежу, який буде прив'язаний до процесу через очікуваний повинні завантажитися в картку контакту. якщо контакту в очікуваному платежі немає і ми його завжди братимемо з процесу, то виходитиме занадто заплутаний і нелогічний процес пошуку контакту, в який слід довантажити дані...

Це милиця, і дуже заплутана.
Навіщо шукати в процесі контакт в дод.поле і мити це в очікуваний платіж заради 1 проекту, якщо можна в кінцевій точці запису даних - зробити налаштування щоб не контакту процесу очікуваного платежу записувати поля, а контакту з доп.поля процесу очікуваного платежу - і вийти більш очевидно.

Перегіняк Олександр писав/ла:
та й не логічно формувати очікуваний платіж на клієнта процесу, якщо за клієнта платить третя особа.

Кожен має свою логіку залежно від потреб.
Мені не логічно створювати очікуваний платіж на одного клієнта на замовлення іншого клієнта.
28.12.2020, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Кожен має свою логіку залежно від потреб.
Мені не логічно створювати очікуваний платіж на одного клієнта на замовлення іншого клієнта.

так, ще момент.
надалі передбачалося з урахуванням даної доопрацювання реалізувати такий функционал:
взяти код ЄДРПОУ платника платежу, знайти за цим кодом контакт у боксі, отримати список усіх очікуваних платежів цього контакту та "сплатити" всі знайдені очікувані платежі даним фактичним патежем (основний платіж позначається віртуальним, а на кожен очікуваний створюється реальний субплатіж).
Мені здається, що якщо очікуваний платеж не матиме свого контакту, то виконати такий пошук буде досить проблематично - весь час потрібно буде "заглядати" в процеси, шукати в яких процесах контакт платежу є платником, отримувати список очікуваних платежів з них і потім їх " гасити".
Хоча як знати... може справді простіше "зашити" цю логіку в одній дії замість того, щоб правити існуючу логіку системи. Хоча в той же час можливість задавати того, від кого реально повинні надійти гроші окремо від клієнта процесу, дуже приваблива, бо значно розширить можливості боксу і додасть точності у використанні календаря надходжень д/с (звісно, це актуально далеко не для всіх користувачів системи).
Разом ... якщо ви вважаєте, що запитана доопрацювання суперечить або не цікава плану розвитку боксу, то можете її відхилити. у такому разі я піду іншим шляхом.
28.12.2020, 13:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегіняк Олександр писав/ла:
Разом ... якщо ви вважаєте, що запитана доопрацювання суперечить або не цікава плану розвитку боксу, то можете її відхилити. у такому разі я піду іншим шляхом.

Своє рішення я вам уже вказав – налаштування можна доопрацювати там, де конкретно налаштовуватиметься запис у полі контакту – це буде очевидніше для інших.
28.12.2020, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар