1b.app
Скопійоване посилання -

Завантаження коментарів до замовлення під час імпорту з Prestashop

Добрий день. Проблема полягає у наступному. Налаштована інтеграція та автоімпорт замовлень з CMS Prestashop, в цілому все тягне нормально, але коментарі до замовлень не завантажує. Приклад з адмінки . Можливо, я звичайно не знайшов поле в списку замовлень або блок у процесі, але начебто все переглянув. Т.к. це дефолтний та потрібний функціонал, хотілося б мати можливість бачити коментарі у боксі.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наразі можливості вантажити коментарі на жаль немає. Можна доопрацювати за 1год.
24.05.2021, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть ще які є варіанти щодо виведення в боксі. Це може бути додаткове поле яке можна буде вивести в інтерфейс процесу або за умовчанням буде йти в стрічку коментарів?
09.06.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За замовчуванням я планував додавати в коментарі процесу, тому що може бути не один а кілька коментарів.
09.06.2021, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добре, такий варіант підходить, давайте робити. Тільки обов'язково врахуйте що до одного замовлення може бути два коментарі і тягнути обидва . У нас реалізована опція "не передзвонюйте мені", яка по дефолту передає комент з текстом і додатково є поле, в якому клієнт може написати свій текст.
07.07.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Можете взяти в роботу це завдання?
15.07.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Додано галочку в дію. Вона шукає нові коментарі за останніми 100 замовленнями та імпортує їх у коментарі процесу, якщо там їх ще немає.
20.07.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коли я ставлю галочку і намагаюся зберегти то після оновлення сторінки вона злітає, не можу через це перевірити далі.
20.07.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар