1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка закриття замовлення з трекінгом пошти

Відповіді:

його відкрили, ймовірно на етапі де він стояв повісили дію "Відкрити", крон побачив що замовлення треба відкрити, оскільки він на цьому етапі і відкрив його.
10.04.2023, 09:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, я відкрив статус "Відмова від товару" щоб всі замовлення перейшли і закрилися в статус "Відмова від товару ЗАКРИТТЯ (Аве)" . АЛЕ - вони почали далі переходити в Продано, хоча у статусі "Відмова від товару ЗАКРИТТЯ (Аве)" стоїть ЗАКРИТТЯ!. Підкажіть, що це?
10.04.2023, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мабуть, закриття там не стояло в момент переходу. Відкрийте свій БП для перегляду налаштувань, тоді можливо я зможу чимось Вам допомогти.
10.04.2023, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, я ставив відразу як створював цей етап. Це баг Срм по-любому. Я відкрив БП, подивіться
10.04.2023, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

по логах я бачу що задіяний імпорт з mobile-os, але ні в кого доступу немає до цього і вночі ніхто в боксі не працював! Це Баг боксу
10.04.2023, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема в тому, що ви перевідкрили замовлення і залишили його на півгодини відкритим. За ці півгодини запустився часовий крон, зібрав собі Х тисяч відкритих замовлень і почав трікати їхні статуси. Коли час підійшов до треку зазначеного замовлення, його ймовірно вже могли закрити і в цьому випадку закрили (але крон не переперевіряє це, він уже зібрав собі Х тисяч відкритих замовлень і трекає їх по черзі).

Тобто. тут проблема в тому, що занадто багато замовлень і поки доходить черга до потрібного, його вже закрили. Наскільки я розумію у вашому випадку ви щось зробили до 12 ночі, перевідкрили купу замовлень або щось ще через що на трекінг потрапило дуже багато замовлень.
10.04.2023, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар