1b.app
Скопійоване посилання -

Оновлення та оприбуткування товарів з числом записів у завданні від 10000 і більше

Прохання відповісти на завдання розробників OneBox.
Як вирішити проблему, яку описав нижче та отримати необхідний результат.
МЕТА: перед оприбуткуванням оновити ціни та значення системних та додаткових полів продуктів процесу.
В інвойсі від виробника і завдання по оновленню/оприбуткуванню одночасно може бути від 10000 товарів і більше.
Оновлення та оприбуткування має відбуватися в одному завданні.
Як вирішували:
Створили бізнес процес і вивели на етап.
https://onebox.constantagro.com.ua:44553/admin/shop/workflowstatus/419/action/ne...
Ось тестове завдання, у якому виконали дії над 500 товарами:
https://onebox.constantagro.com.ua:44553/admin/customorder/issue/2580/edit/
Все пройшло відмінно.
Ось приклад двох продуктів із завдання, дані в яких повністю оновились коректно.
- першого
https://onebox.constantagro.com.ua:44553/admin/shop/products/704/edit/
- ...
- останнього зі списку
https://onebox.constantagro.com.ua:44553/admin/shop/products/1408/edit/
Проблема:
Коли в імпортованому файлі з
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

і яка мета даного топіка?
23.07.2021, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
і яка мета даного топіка?

так є ТЗ, у якому детально розібрав проблему
що саме не зрозуміло з опису, щоби допомогли з рішенням?
23.07.2021, 17:41
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
і яка мета даного топіка?

Бокс не перетравлює перелік товарів більше 1000 позицій при імпорті через БП. А потрібно одночасно завантажувати більше.
24.07.2021, 00:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лисенко Олександр писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
і яка мета даного топіка?

Бокс не перетравлює перелік товарів більше 1000 позицій при імпорті через БП. А потрібно одночасно завантажувати більше.

1. якщо ви переходите на етап - то з якою метою стоїть галочка "Дія спрацьовує після збереження процесу" - ви виконуєте ці копіювання по 2му колу разом час множиться на 2
2. Я думаю вам варто зробити налаштування не перераховувати процес після кожного відпрацювання дії. Наприклад :
16 дій копіювання.
Всього ви 16 разів перерахуєте процес, а за фактом перерахунок або взагалі не потрібен у вашому випадку, або тільки в останній дії.
зробити таке налаштування 1ч
3. Я думаю, можна подумати щось над оптимізацією самої дії - начебто є ідея. можу спробувати реалізувати за 2год
26.07.2021, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:

Лисенко Олександр писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
і яка мета даного топіка?

Бокс не перетравлює перелік товарів більше 1000 позицій при імпорті через БП. А потрібно одночасно завантажувати більше.

1. якщо ви переходите на етап - то з якою метою стоїть галочка "Дія спрацьовує після збереження процесу" - ви виконуєте ці копіювання по 2му колу разом час множиться на 2
2. Я думаю вам варто зробити налаштування не перераховувати процес після кожного відпрацювання дії. Наприклад :
16 дій копіювання.
Всього ви 16 разів перерахуєте процес, а за фактом перерахунок або взагалі не потрібен у вашому випадку, або тільки в останній дії.
зробити таке налаштування 1ч
3. Я думаю, можна подумати щось над оптимізацією самої дії - начебто є ідея. можу спробувати реалізувати за 2год

1. виходить, зараз пакет дій спрацьовує не оптимально
2. галочку зняли, щоб уникнути зайвих спрацьовувань за збереження завдання
3. а на OneBox OS цей пакет дій працює оптимально?
тобто, чи буде вирішено наше завдання після переходу на нову систему без витрат на доопрацювання?
як варіант, чи є сенс доопрацювати дії так, щоб у ньому можна було вибрати необмежену кількість полів для оновлення?
26.07.2021, 10:15
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

3. так там працює швидше + якщо ви перейдете то ми готові переробити власним коштом

Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ) писав/ла:
як варіант, чи є сенс доопрацювати дії так, щоб у ньому можна було вибрати необмежену кількість полів для оновлення?

можливо але не впевнений доки не спробуємо
26.07.2021, 10:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар