1b.app
Скопійоване посилання -

Зробіть пошук у діях щодо слів, як у ДП

Зараз щоб знайти якусь дію, в бібліотеці дій http://prntscr.com/ngkbg7 потрібно вгадувати слова, а якщо ще підключена мультимовність то зовсім сум. Зробіть що шукало в частині слова, тобто потрібно знайти дію "копіювати поля продуктів" і можна було написати "копі прод" і відразу система знайшла все що є з цими символами.
Думаю кожен внедристист системи стикався з цією проблемою, дій дуже багато і деякий майже дублюються за своєю суттю і часом пошук потрібного тупо дратує
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Я так розумію аукціон помер ???
20.12.2019, 22:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дуже потрібна штука до речі
30.09.2020, 20:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Михайло Клієнт писав/ла:
дуже потрібна штука до речі

Я взагалі не розумію як можна серед 500 дій без такого пошуку, пам'ятаю при налаштуваннях тупо сидиш і вгадуєш якісь там слова.
Але тут розумієте в чому проблема, цим переважно користуються інтегратори і виходити розробникам складно зрозуміти навіщо це, так як у них, очевидно, там інший пошук, та й вони по суті цим не користуються, рядовому клієнту тут також це не потрібно, так як за нього налаштування робить інтегратор.
Загалом потрібно шукати 2-3 клієнти з хмарними боксами щоб вони тут поставили плюсики і тоді зроблять (якщо вірити обіцянкам)
30.09.2020, 20:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Влад Валерійович Клієнт написав:
Загалом потрібно шукати 2-3 клієнти з хмарними боксами щоб вони тут поставили плюсики і тоді зроблять (якщо вірити обіцянкам)

І це не єдине що потрібно зробити для нормальної роботи в боксі))
Напевно, потрібно було зробити 'збір коштів' на потрібні доробки. Хто хоче скидається по пару доларів і готова доопрацювання))
30.09.2020, 20:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Питання не вирішено!
27.10.2020, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар