1b.app
Скопійоване посилання -

Якою дією я можу брати ОСТАННІ цифри з додаткового поля процесу

Добрий день. Можете підказати, якою дією я можу брати ОСТАННІ цифри з додаткового поля процесу? ну тип у полі процесу значення 9684654 і мені потрібні останні 3 цифри записати в інше поле - тобто 654
PS: дія "записати значення у додаткове поле" відсікає N символів з кінця результуючого рядка тобто не підходить
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Валерия
Іменна ліцензія
До речі, дивно, що в дії "записати значення в додаткове поле" відсікає ТІЛЬКИ N символів З КІНЦЯ результуючого рядка
Оооочень чекаємо апдейт (інвестицію) щоб у цій дії можна було вказувати відсікати N символів З ПОЧАТКУ результуючого рядка
11.10.2022, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, такої настройки (брати останні N цифр допполя) у діях немає, але можна її додати - 1 год
11.10.2022, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивіться ось цей топік.
Повинен вам допомогти
11.10.2022, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
OneBox CORP написав:
Подивіться ось цей топік.
Повинен вам допомогти

Навіть якщо використовувати цю дію, то відповідна для деяких випадків функція substr відсутня у списку.
Чому декому?
substr('9684654', '4', '3') або ключ змінної замість 9684654
Тут 654 обчислиться тільки якщо довжина рядка строго 7 символів і якщо довжина буде іншою - не вдасться обчислити коректно
Але повторюся, функції у дії немає.
11.10.2022, 18:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

Замогильний Дмитро
OneBox production написав:
Доброго дня, такої настройки (брати останні N цифр допполя) у діях немає, але можна її додати - 1 год

я готовий придбати дане доопрацювання. Підкажіть, чи оплата тут на аккаунт підійде?
26.10.2022, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Замогильний Дмитро
OneBox production написав:
Доброго дня, такої настройки (брати останні N цифр допполя) у діях немає, але можна її додати - 1 год

чекаю відповіді
03.11.2022, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар