1b.app
Скопійоване посилання -

Повідомлення спостерігачам

Добрий день,
Підкажіть, будь ласка, чому не спрацьовують повідомлення спостерігачам? Спостерігачі додаються, але повідомлення не мають нових оповіщень? Раніше працювали, а тепер перестали.
https://ergo.crm-onebox.com/app/workflowtype-00-obrashcheniya/
https://ergo.crm-onebox.com/admin/shop/workflowstatus/657/action/new/
https://ergo.crm-onebox.com/app/workflow/93/procedure/119/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Щоб були якісь оповіщення, потрібно щось написати в завдання або зробити із завданням після додавання спостерігачів. Ви робили якісь дії?
22.08.2022, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Щоб були якісь оповіщення, потрібно щось написати в завдання або зробити із завданням після додавання спостерігачів. Ви робили якісь дії?

ні, але раніше і без цього працювало... напевно... або були якісь системні дії, про які я не знаю, завдяки яким з'являлося повідомлення.
Чи могли системні дії створювати сповіщення?
22.08.2022, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Cornev Mihail
ergo написав:
ні, але раніше і без цього працювало

Загалом раніше працювало. Які повідомлення користувачам повинні прийти якщо в задачі немає повідомлень?

Cornev Mihail
ergo написав:
напевно

сильно

Cornev Mihail
ergo написав:
Чи могли системні дії створювати сповіщення?

Могли. Додавання платежу, зміна відповідального та купа всього ще. Але їх теж потрібно якось створити, щоб спостерігачі їх побачили після їх додавання в спостерігачі завдання.
22.08.2022, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Могли. Додавання платежу, зміна відповідального та купа всього ще. Але їх теж потрібно якось створити, щоб спостерігачі їх побачили після їх додавання в спостерігачі завдання.

мабуть, бо швидше за все якесь системне повідомлення було. спасибі за підказку.
22.08.2022, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скажіть, а чому сам факт додавання мене спостерігачем у процес не створює повідомлення про це? адже це системна зміна
26.08.2022, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не зовсім розумію, чого ви хочете? Я вважаю, що подібні системні зміни не повинні генерувати повідомлення і засмічувати іншим учасникам завдання стрічку повідомлень. Ви вважаєте інакше? Ок. Якщо вам воно потрібно - поставте після дії додавання користувача в спостерігачі дію, яка додає коментар у завдання в стилі "Шановні співробітники, ласкаво просимо в спостерігачі завдання!" і у ваших співробітників з'являться повідомлення та нерозуміння навіщо їм це повідомлення взагалі потрібно і що від них хочуть.
26.08.2022, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Я не зовсім розумію, чого ви хочете? Я вважаю, що подібні системні зміни не повинні генерувати повідомлення і засмічувати іншим учасникам завдання стрічку повідомлень. Ви вважаєте інакше? Ок. Якщо вам воно потрібно - поставте після дії додавання користувача в спостерігачі дію, яка додає коментар у завдання в стилі "Шановні співробітники, ласкаво просимо в спостерігачі завдання!" і у ваших співробітників з'являться повідомлення та нерозуміння навіщо їм це повідомлення взагалі потрібно і що від них хочуть.

Дякую, що відгукнулися.
Я хочу розібратися в системі, тому що нормальних, повних та доступних інструкцій та описів – ні. Єдиний варіант це ставити запитання. Мені все одно хто що вважає (у нас у всіх різне бачення та очікування), мені потрібно знати як зараз працює система, за якими принципами тощо. В інших системах, наприклад (не обов'язково CRM) при додаванні когось спостерігачем - приходять оповіщення, а тут такого немає, тому виникають питання. Немає описів та інструкцій – є питання.
26.08.2022, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо я хотів би дізнатися як працює система, я б запитував:
При додаванні співробітника до завдання у вигляді спостерігача дією ХХХ має генеруватися повідомлення?
На це запитання можуть бути однозначні відповіді: так чи ні.
На запитання "а чому система не робить ХХХ" може бути як відповідь, так і просто "бо це так працює". Тобто. так ви отримаєте менше інформації, ніж, ймовірно, хотіли б отримати.

Mihail написав:
Мені все одно хто що вважає

Я правильно розумію, що ви хочете, щоб вам відповідали в такому ж ключі на будь-які ваші запити щодо зміни системи?
26.08.2022, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:

Я правильно розумію, що ви хочете, щоб вам відповідали в такому ж ключі на будь-які ваші запити щодо зміни системи?

ми хочемо інструкцій та описів софту.
я вам вдячний за відповіді
01.09.2022, 08:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

їх у вас найімовірніше не буде найближчим часом. Особливо на такі речі, як має генерується повідомлення при дії ХХХ у процесі. Враховуючи, що таких дій може бути кілька десятків і це мало кого цікавить зовсім.
01.09.2022, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар