1b.app
Скопійоване посилання -

Прорахунок доопрацювання: Відображати процес на потрібному Табі під час переходу на етап

Прошу прорахувати вартість розробки нової дії для етапів процесу, а саме: при переході на потрібний етап – відкривати процес на вибраному ТАБІ, а не на тобі, який встановлено за умовчанням.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. У налаштуваннях етапу можна зробити вибір таба за умовчанням для цього статусу. Подібне налаштування займе близько 3год.
11.07.2022, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
У налаштуваннях етапу

Хочу уточнити, чи ви пропонуєте це зробити через "Конструктор інтерфейсу" для етапу або через дію?
11.07.2022, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

anonymous hamster
OneBox production написав:
У налаштуваннях етапу

Хочу уточнити, чи ви пропонуєте це зробити через "Конструктор інтерфейсу" для етапу або через дію?


а чому саме дія? а якщо галочку, як на скрині?
11.07.2022, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

п.с. стартовий "таб"
*переплутав назву
11.07.2022, 14:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну через дію мені здається взагалі не те. Я хотів як вище показав Михайло, щоб у налаштуваннях інтерфейсу ви для поточного статусу, що редагується, могли вибрати таб за замовчуванням
11.07.2022, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

anonymous hamster
OneBox production написав:
У налаштуваннях етапу

Хочу уточнити, чи ви пропонуєте це зробити через "Конструктор інтерфейсу" для етапу або через дію?

можливо вам потрібно щоб таб відображався не завжди на етапі, а тільки якщо користувач перейшов у певний статус?
11.07.2022, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
можливо вам потрібно щоб таб відображався не завжди на етапі, а тільки якщо користувач перейшов у певний статус?

Мені потрібно щоб на якомусь конкретному етапі відображався свій ТАБ. Можливо 10 етапів і всіх них 10 різних табів.
11.07.2022, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тобто. не тільки при переході, а завжди якщо в замовленні етап = ХХХ, тоді як вище на скрині у Михайла можна зробити налаштування
11.07.2022, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
тобто. не тільки при переході, а завжди якщо в замовленні етап = ХХХ, тоді як вище на скрині у Михайла можна зробити налаштування

Підкажіть тоді скільки вийде за вартістю?
11.07.2022, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



anonymous hamster
OneBox production написав:
3год

Спасибі за допомогу. Я подумаю
11.07.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар