1b.app
Скопійоване посилання -

Пов'язані процеси

https://voltdetailing.1b.app/
Шановні розробники та користувачі, прошу допомогти мені з рішенням такого реквесту:
Є процес, який створює один запис клієнта на кількох відповідальних (припустимо три) . У цьому, система створює кілька пов'язаних процесів(припустимо три) кожного з відповідальних
Також додам, що з цих трьох відповідальних може бути різні продукти з цього процесу
Так само, у мене активована автоматизація з випискою монобанку, яка якщо вказана в коментарі до платежу orderid то цей платіж додається в процес.
Ще на етапі "очікування оплати" у мене стоїть дія: якщо оплата більша, ніж сума процесу, то перейти на етап оплачено.
Тепер саме питання. Як зробити так, щоб клієнт платив за один процес - але платіж нараховувався відразу в кілька ? це доопрацювання? якщо так, то прошу мені її оцінити.
Чи, може, є хоча б дія, яка підсумовує поля пов'язаних процесів? Я тоді записував у всі пов&#
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можна доопрацювати дію, яка при переході на етап сумуватиме значення потрібних вам полів у пов'язаних процесах (+ поточному) і записуватиме в додаткове поле поточного процесу. Які поля вам потрібно підсумовувати? Така дія займе 2 години доопрацювання. Виставити рахунок?
17.05.2022, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Можна доопрацювати дію, яка при переході на етап сумуватиме значення потрібних вам полів у пов'язаних процесах (+ поточному) і записуватиме в додаткове поле поточного процесу. Які поля вам потрібно підсумовувати? Така дія займе 2 години доопрацювання. Виставити рахунок?

Дякую за відповідь!
Взагалі так – це дуже цікаво та частково вирішує запит. Після обговорення з клієнтом цілком можливо попрошу виставити рахунок. Перед цим уточню - а можна доопрацювати так, що я самостійно вибиратиму за якими полями підсумовувати і в які поля записувати, і скільки це буде коштувати? (або це входить о другій годині?) цікавлять поля процесу та продукту процесу. Якщо ні - то для початку нам достатньо брати суму процесів і відповідно заповнювати в кастомне поле.
Другий момент у продовженні логіки. З урахуванням вищезгаданого доопрацювання виходить так: на етапі "Очікування оплати" клієнту надсилається повідомлення (смс, вайбер, тг) із зазначенням суми по всіх пов'язаних процесах (зазначене кастомне поле), номером картки та id процесу. Наприклад беремо хепі-історію, коли клієнт при оплаті вказує цей самий orderid в коментарі до платежу. Оскільки встановлено дію із забору платежів з монобанку https://voltdetailing.1b.app/app/automatization/hour/edit/ та в ньому вказано "Шукати номер процесу за шаблоном": #orderid цей платіж потрапляє в той процес, який перейшов на етап і відправив смс. І є нюанс, на прикладі:
У цьому процесі сума процесу, припустимо, 5000, в іншому, пов'язаному процесі, припустимо, 3000, у третьому 2000
сума трьох процесів 10000
клієнту приходить смс на суму 10000, він їх оплачує, але платіж потрапляє у процес, де сума 5000
а тепер питання, до якого я вів
Чи може система, наприклад, за допомогою доопрацювання, автоматично перевірити, чи є пов'язані процеси, і якщо є, автоматично розподілити даний платіж по поточному та по всіх пов'язаних процесах?
що б, як у прикладі, платіж на 10000 за одним процесом розподілився на три платежі 5000, 3000, 2000 за трьома пов'язаними процесами.
Дякую за приділений час!
PS: якщо потрібно по другій частині щодо забору платежів написати ТЗ в окремій консультації на форумі, то скажіть, я напишу. Але було б чудово якби цю логіку ми прописали в рамках одного ТЗ, що навіть для користувачів форуму ця інформація була доступна в рамках одного посту.
19.05.2022, 05:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
Перед цим уточню - а можна доопрацювати так, що я самостійно вибиратиму за якими полями підсумовувати і в які поля записувати, і скільки це буде коштувати? (або це входить о другій годині?) цікавлять поля процесу та продукту процесу. Якщо ні - то для початку нам достатньо брати суму процесів і відповідно заповнювати в кастомне поле.

в оцінку входило брати суму обраних вами додатків процесу і записувати в інше обране додаток процесу. Можна додати до цієї суми та допполя продуктів процесу, оцінка не зміниться.

Мазур Віктор Вікторович
SheBo написав:
що б, як у прикладі, платіж на 10000 за одним процесом розподілився на три платежі 5000, 3000, 2000 за трьома пов'язаними процесами.

Є дія "Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами". Воно має зробити те, що вам потрібно, але для того, щоб воно спрацювало платіж, спочатку не потрібно прив'язувати до процесу. Тобто. воно розподіляє тільки платежі, у яких не обраний процес
19.05.2022, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія

в оцінку входило брати суму обраних вами додатків процесу і записувати в інше обране додаток процесу. Можна додати до цієї суми та допполя продуктів процесу, оцінка не зміниться.

окей, супер, я так розумію, мені залишилося вибрати, які поля мені потрібно записувати, сказати Вам і отримати рахунок, так? я не зможу потім самостійно в налаштуваннях вибирати ці поля, за якими робити розрахунок?

Є дія "Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами". Воно має зробити те, що вам потрібно, але для того, щоб воно спрацювало платіж, спочатку не потрібно прив'язувати до процесу. Тобто. воно розподіляє тільки платежі, у яких не обраний процес

дааа, але воно братиме всі платежі з картки монобанк і розподілятиме. Це може виникнути плутанина з цими платежами - заплатив один клієнт, а внеслося рахунок іншого клієнта. Я розглядав, але там картка і для особистого користування, і для бізнесу. Тобто там ніби потрібна прив'язка, щоб клієнт вказував у коментах, за що він заплатив...
20.05.2022, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мазур Віктор Вікторович
Іменна ліцензія
[/quote]
Є дія "Автоматично розподіляти платежі клієнтів за процесами". Воно має зробити те, що вам потрібно, але для того, щоб воно спрацювало платіж, спочатку не потрібно прив'язувати до процесу. Тобто. воно розподіляє тільки платежі, у яких не обраний процес
[/quote]
хоча я щойно знайшов потрібне налаштування

ДЯКУЮ!!
20.05.2022, 09:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар