1b.app
Скопійоване посилання -

Не коректно генеруються значення за формулою [cdatetime|y]-[workflow.number]

Есть вопросы по работе системы?
Создайте топик на форуме и вам помогут в решении! Создать топик на форуме
Добрий день. З'явилася проблема з генерацією значення в додатковому полі, що генерується за змінною [cdatetime|y]-[workflow.number], дією Заповнити поле процесу або контакту , тобто номери повинні формуватися поспіль у межах одного процесу, і зовсім недавно так і було, ось Список замовлень тижневої давності http://joxi.ru/Q2KZbe7HyZ7Ram, а зараз генеруються з пропусками значень http://joxi.ru/YmE5byDuB5kxBm. Прошу перевірити та поправити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Випадково ці процеси не видалені, які пропущені?
Бо таке можливе коли номер [workflow.number] вже був призначений процесу і далі використовувався наступний (а процеси було видалено/відкотило через помилку, яка була не в межах призначення номера).
19.10.2021, 18:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

точково процеси можуть видалятися, але не такій кількості, видаляється 1 з десяти, а тут прогалини скрізь. Ось щойно створені замовлення видалити в цей час не міг ніхто
19.10.2021, 23:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
точково процеси можуть видалятися, але не такій кількості, видаляється 1 з десяти, а тут пробіли скрізь. Ось щойно створені замовлення видалити в цей час ніхто не міг

повторні переходи на етап із налаштованою дією?
20.10.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Шатохіна Ірина написав:
точково процеси можуть видалятися, але не такій кількості, видаляється 1 з десяти, а тут прогалини скрізь. Ось щойно створені замовлення видалити в цей час ніхто не міг

повторні переходи на етап із налаштованою дією?

Доброго ранку. Значення призначаємо і не перетираємо. Єдиний момент, де можемо змінити номер замовлення, якщо це значення задублювалось, ось налаштування , тобто якщо номер замовлення двічі згенерувався з одним значенням ми його змінюємо.
Ось ранкові http://joxi.ru/12MRbejTw54XMA, їх поки що ніхто не чіпав, створилися по апі і все, по історії замовлення після якого перепустка в 10 значень номер призначився і не змінювався. Наступне замовлення теж призначилося значення і не змінювалося
21.10.2021, 09:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я думаю, проблема в тому, що коли створюється процес, якщо у відповіді помилка по першій дії, то номер все одно генерується, але нікуди не описується. Через це і перепустки. Або навіть якщо не стартовий, то все одно при переході якщо отримуєте помилку, номер генерується, а не записується.
Така сама проблема спостерігається в інших функціях
21.10.2021, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Я думаю, проблема в тому, що коли створюється процес, якщо у відповіді помилка по першій дії, то номер все одно генерується, але нікуди не описується. Через це і перепустки. Або навіть якщо не стартовий, то все одно при переході якщо отримуєте помилку, номер генерується, а не записується.
Така сама проблема спостерігається в інших функціях

Андрію, згодна що це може бути так, але чому пропуски в 10 значень? Не думаю, що можливі 10 помилок апі підряд або при заміні дубля 10 разів перегенерувати номер
Якщо дубль - перегенерували і перепустку в одну цифру - то є ок. Так само при створенні по апі, є спроба створення - помилка, перепустка в один/два номери, але не в 10
21.10.2021, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:

Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Я думаю, проблема в тому, що коли створюється процес, якщо у відповіді помилка по першій дії, то номер все одно генерується, але нікуди не описується. Через це і перепустки. Або навіть якщо не стартовий, то все одно при переході якщо отримуєте помилку, номер генерується, а не записується.
Така сама проблема спостерігається в інших функціях

Андрію, згодна що це може бути так, але чому пропуски в 10 значень? Не думаю, що можливі 10 помилок апі підряд або при заміні дубля 10 разів перегенерувати номер
Якщо дубль - перегенерували і перепустку в одну цифру - то є ок. Так само при створенні по апі, є спроба створення - помилка, перепустка в один/два номери, але не в 10

Може, ще як, ось якраз коли у вас замовлення завантажується з якогось сайту або по апі.
Спробуйте розділити ці дії, окремо перевірку, та окремо генерацію номера
21.10.2021, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Спробуйте розділити ці дії, окремо перевірку, та окремо генерацію номера

не зрозуміла про яку перевірку мова? Якщо Ви про перевірку на дублі так вона на ручному етапі, тобто на стартовому лише генерація номера, а далі коли замовлення беруть у роботу (руками кликає співробітник) йде перевірка на дублі та оновлення, якщо дубль знайдений
Крім того, такі налаштування (генерація номера і перевірка на дублі) виконані давно, а проблема з пробілами в номерації з'явилася тільки зараз
Щодо відправки апі запитів і що там із відповідями у адміна запитала, поки чекаю
21.10.2021, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
там різниця у 100+ процесів між цими замовленнями
Якщо подивитися, попередні йдуть по порядку, тобто це не закономірність.
А тим часом просто відфільтруйте віддалені замовлення і подивіться скільки їх між цими значеннями коду.
21.10.2021, 16:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ось ще одна думка для роздумів. У вас вимкнено попередню сторінку створення замовлення? Якщо так, то навіть коли ви випадково відкрили сторінку створення замовлення, то воно вже створено, але поки ви його не збережете, воно буде видалено.
21.10.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
А тим часом просто відфільтруйте віддалені замовлення і подивіться скільки їх між цими значеннями коду.

серед віддалених немає жодного між цими і процесів
а при створенні процесу та блокуванні створення (наприклад, помилка апі) сам процес не створюється, а дії стартового встигають відпрацювати?
21.10.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
а при створенні процесу та блокуванні створення (наприклад, помилка апі) сам процес не створюється, а дії стартового встигають відпрацювати?

під нього може зарезервувати номер, так часто буває з імпортом замовлень з інших сервісів, якщо при створенні виникає помилка. Я думаю, що тут так само.
21.10.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
а при створенні процесу та блокуванні створення (наприклад, помилка апі) сам процес не створюється, а дії стартового встигають відпрацювати?

якщо в REST API буде помилка - результати дій відкотить (крім фізичних маніпуляцій із файловою системою)
хоча можуть бути винятки через конфлікти дій
насправді варіантів може бути кілька:
1. повторні формування номера
2. зміна БП із подальшою зміною номера
3. віддалені процеси
і т.п.
У разі хотілося зрозуміти після виконання яких дій номер вже використаний у системі, але процесу із нею немає (куди створюється процес).
21.10.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, вищезазначені процеси створені вночі/вранці тільки по АПІ, руками з ними не встигли нічого зробити. Налаштування виконано так. Методом order add створюємо процес на етапі Заповнюється https://crm.ohrana.ua/admin/shop/workflowstatus/367/action/new/, тут дією призначається номер. Далі два варіанти подій, або замовлення дозаповнюється клієнтом на сайті і в бокс приходить апдейт процесу зі зміною етапу на Замовлення з сайту (номер замовлення при цьому не змінюється, дій на етапі пов'язаних з цим полем немає), або через 5 хв етап процесу в Боксі перемикається на етап Замовлення з сайту (той же етап, тобто дії з додатковим полем Номер замовлення немає).
Тобто, при створенні по апі значення вже з пробілами, є припущення, що при спробі створення по апі та отримання помилки (не отримання відповіді) дії стартового відпрацьовують і через це прогалини
21.10.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Тобто, при створенні по апі значення вже з пробілами, є припущення, що при спробі створення по апі та отримання помилки (не отримання відповіді) дії стартового відпрацьовують і через це прогалини

Чи є приклади запитів, за якими виникає помилка і номер ітерується безповоротно?
22.10.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго ранку. Все ж таки при відправці запиту на створення замовлення та отриманні помилки номер генерується, перевірено так:
Створено замовлення через сайт, тобто в бокс прийшли по апі. Після створення першого 21-107352 замовлення із сайту, відправляю запит на створення замовлення
https://crm.ohrana.ua/api/orders/add/?login=ЛОГ&password=ПАР&clientphone...
Враховуючи, що такий зовнішній ід вже є у боксі – отримую помилку http://joxi.ru/eAOObe1f6B0yKA. Створюю друге замовлення з сайту - в бокс приходить замовлення з номером 21-107354, тобто один номер пропущено.
Знову відправляю вищевказаний запит на створення замовлення з тим самим зовнішнім і три рази поспіль, потім знову створюю замовлення з сайту і в Боксі створюється 21-107357, тобто три пропуски
Прохання поправити це
26.10.2021, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Враховуючи, що такий зовнішній ід вже є у боксі – отримую помилку http://joxi.ru/eAOObe1f6B0yKA.

Цю помилку викидає ще до спроби створення процесу, що там немає запуску дій.
Навіть якби помилка була під час створення процесу - все це відбувається в рамках транзакції, дані відкотили б...
Дайте, будь ласка, посилання на контакт, під чиїми доступами до REST API відправляєте запит - я перевірю особисто і спробую розібратися звідки проблема.
26.10.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Цю помилку викидає ще до спроби створення процесу, що там немає запуску дій.
Навіть якби помилка була під час створення процесу - все це відбувається в рамках транзакції, дані відкотили б...

це й лякає

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Дайте, будь ласка, посилання на контакт, під чиїми доступами до REST API відправляєте запит - я перевірю особисто і спробую розібратися звідки проблема.

під доступами цього співробітника запускаємо https://crm.ohrana.ua/admin/shop/users/75068/
Дякую
26.10.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
під доступами цього співробітника запускаємо https://crm.ohrana.ua/admin/shop/users/75068/

Вихідний номер 108750
Роблю 10 запитів (зазначених вище), на кожен отримую помилку {"result":"fail","errors":["Order is already!"],"errorText":false}
Номер залишається 108750
Давайте вчинимо інакше - я додав логування у вказаній дії в місці перезапису номера - вкажіть починаючи з поточного моменту, який номер буде пропущено - я перевірю за яким процесом і куди він записувався.
На момент додавання логів номер був 108757 за БП=16
27.10.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго ранку. Пропуски між усіма значеннями після вказаного Вами , наприклад, замовлення 21-108764 та за ним 21-108770
28.10.2021, 09:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Доброго ранку. Пропуски між усіма значеннями після вказаного Вами, наприклад, замовлення 21-108764 та за ним 21-108770

Начебто виявив причину помилки.
Протестуйте, чи все ОК?
28.10.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дякую відстежуємо, відпишу
28.10.2021, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Рятуйте, тепер таке і перевидати номер я не можу, він не змінюється
28.10.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у процедурі при натисканні дія https://crm.ohrana.ua/admin/shop/workflow/16/procedure/619/?status=0
процес https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/2361886/edit/ навіть очистила поле але
тепер я не можу взагалі ніякого значення в цьому полі записати, прохання поправити робота зупинилася
28.10.2021, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Переробив логіку роботи дії – тепер перевірка заповненості полів відбувається до заміни змінних у формулі.
Перевірте, чи вирішилася ваша проблема?
01.11.2021, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, добрий день
Все одно прогалини повторюються ,
02.11.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все, відловив конфлікт у логіці цієї дії повністю.
Перевірив, чи повторюватися не повинно з цією дією.
02.11.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поки все чудово, сьогодні відстежую до кінця дня, і якщо все ок – закрию
04.11.2021, 10:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар