1b.app
Скопійоване посилання -

налаштування різного відображення таблиці процесів для кількох етапів процесу

Заходжу в групу процесів, таблиця процесів налаштована так http://joxi.ru/52 apxn
вибираю один процес Повідомлення про оплату http://joxi.ru/n2YJld5H787oWA, хочу при фільтрації двох етапів цього процесу налаштувати одну таблицю, інших етапів - інші поля таблиці процесів. Як це зробити? фільтрую два етапи. 1]=512&filterauthorid=&filterproductname=&filterproductid=&filteremployerid[0]=&filtershowprocess=&filterdeletedid=&ok=1&searchLine=# додаю поле дата після замовлення, але воно все одно відображається при фільтрації всього процесу або будь-якого з етапів
Як настроїти різне відображення таблиці для різних етапів процесу?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У системі не можна налаштовувати відображення списку процесів залежно від фільтрації лише у розрізі типу БП.
21.09.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://crm-onebox.com/ua/support/business-processes/9962-nastroyka-tablitsi-oto... ось тут питала сказали - фільтрую і налаштовую
Все ж таки можна чи не можна?
21.09.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


https://crm-onebox.com/ua/support/business-processes/9962-nastroyka-tablitsi-oto... ось тут питала сказали - фільтрую і налаштовую
Все ж таки можна чи не можна?

має бути включене глобальне налаштування "Відображати окремі набори колонок у таблицях для різних бізнес-процесів"
і ви якщо відфільтруєте по бізнес-процесу - то по ньому можна буде налаштувати колонки окремо (в розрізі 1-го бізнес-процесу)
22.09.2021, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Відображати окремі набори колонок у таблицях для різних бізнес-процесів

А чи можна доопрацювати, щоб налаштовувати різне відображення у розрізі одного БП? Щоб була можливість, наприклад, на замовленні клієнта, відфільтрувати стартові етапи і зберегти лінк в меню, і тут налаштувати певні колонки, другий лінк відправлені замовлення - фільтруємо статус Відправлено зберігаємо лінк в меню і в колонках потрібні вже потрібні ТТН, сума боргу тд.
23.09.2021, 10:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, а якщо розглянути можливість додавання цього параметра в панель фільтрації, наприклад, як зараз збереження фільтрів
Тобто, я налаштовую таблицю відображення, вибираю ряд полів і тисну зберегти у фільтр при цьому додаючи назву збереженого фільтра. Надалі можу вибирати серед збережених і відразу змінюється налаштована таблиця (настроєні поля для відображення). При цьому маю можливість зберегти це посилання в меню, і воно відриватиметься з налаштованою таблицею процесу. Технічно таке реалізовано?
Було б чудово, якщо б також можна було в цей фільтр зберігати тип відображення , щоб в одній групі БП ми мали можливість відкрити один список відфільтрований списком, а іншим воронкою, наприклад
28.09.2021, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
Максим, а якщо розглянути можливість додавання цього параметра в панель фільтрації, наприклад, як зараз збереження фільтрів
Тобто, я налаштовую таблицю відображення, вибираю ряд полів і тисну зберегти у фільтр при цьому додаючи назву збереженого фільтра. Надалі можу вибирати серед збережених і відразу змінюється налаштована таблиця (настроєні поля для відображення). При цьому маю можливість зберегти це посилання в меню, і воно відриватиметься з налаштованою таблицею процесу. Технічно таке реалізовано?
Було б чудово, якби також можна було в цей фільтр зберігати тип відображення , щоб в одній групі БП ми мали можливість відкрити один список відфільтрований списком, а іншим воронкою, наприклад

Технічно реалізувати налаштування колонок, що відображаються в залежності від фільтрації - можна. Але це дуже трудомістка задача, яка займе близько 20 годин.
28.09.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, може є варіант простіше?
У нас в меню збережені різні лінки з відфільтрованими етапами процесів, часто це один процес, але кілька лінків з різними етапами. Чи можна додати налаштування полів таблиці прямо до Створення нового пункту меню? Чи може тут https://crm.ohrana.ua/admin/monitor/table/setting/1/ можна зберегти кілька варіантів налаштування полів таблиці та додавати ознаку цього налаштування у лінк?
Може у Вас є ідеї, як реалізувати, але не так дорого? Дякую
28.09.2021, 15:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[quote
Може у Вас є ідеї, як реалізувати, але не так дорого?
[/quote]
Всі мої варіанти можуть бути тільки на користь продукту, у зв'язку з чим вони оцінюються не з принципу "дешевше", а з принципу "корисніше".
Подібні доопрацювання я обговорюю з керівництвом - і мабуть "корисним" варіант з налаштуванням інтерфейсу відповідно до збережених фільтрів, який і оцінили.
Реалізовувати якісь "милиці", які ніхто не зможе нормально використовувати – ми не будемо.
28.09.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
[quote
Може у Вас є ідеї, як реалізувати, але не так дорого?

Всі мої варіанти можуть бути тільки на користь продукту, у зв'язку з чим вони оцінюються не з принципу "дешевше", а з принципу "корисніше".
Подібні доопрацювання я обговорюю з керівництвом - і мабуть "корисним" варіант з налаштуванням інтерфейсу відповідно до збережених фільтрів, який і оцінили.
Реалізовувати якісь "милиці", які ніхто не зможе нормально використовувати – ми не будемо.

Максиме, я не прошу милицьких доробок, нам вони як і Вам не потрібні, але 20 годин цінник нереальний, і в даному випадку "користування продукту" не буде взагалі, тому що малоймовірно, що хтось виконає цю доробку за такі гроші. Саме тому й запитала чи є варіант дешевший, але при цьому "нормальний" у реалізації?
28.09.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Саме тому й запитала чи є варіант дешевший, але при цьому "нормальний" у реалізації?

Я не бачу іншого варіанта, щоб був так само широким у налаштуванні (прямий під різні варіанти фільтрації). Є робота - є необхідне її виконання час.
Якщо ви бажаєте "дешевше" - спрощуйте свої вимоги в налаштуванні.
29.09.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар