1b.app
Скопійоване посилання -

OS - помилка відображення інтерфейсу табу

Ось завдання з відкритим табом
https://icoloronebox.crm-onebox.com/65/?tabid=4
Ось налаштування інтерфейсу цього тата, виведено Універсальний блок
https://icoloronebox.crm-onebox.com/app/workflowtype-09-obuchenie-i-treningi/wor...
Проблема в тому, що інтерфейс не відображається
Суслика не видно, але він є;)
Поправте пліз
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Так умова відображення універсального блоку варто - відображати лише якщо клієнт у групі Куратори. У процесі клієнт взагалі не вказано, от і прихований блок
13.09.2021, 09:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Так умова відображення універсального блоку варто - відображати лише якщо клієнт у групі Куратори. У процесі клієнт взагалі не вказано, от і прихований блок


мабуть, так мені на цей таб саме кураторів і треба вивести
а виявляється, при накладенні умови на відображення тільки цієї групи такого зробити не можна?
13.09.2021, 12:01
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поставиш у процесі клієнта, який буде у групі куратори і бачитимеш цей універсальний блок
13.09.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Поставиш у процесі клієнта, який буде в групі куратори і бачитимеш цей універсальний блок

так це налаштування до контакту клієнта відноситься
не додивився я цього
а є така, щоб я міг додавати/відображати лише контакти групи, яку вибрав
чи це потрібно доопрацювати?
Маша, оціни пліз
13.09.2021, 16:15
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


а є така, щоб я міг додавати/відображати лише контакти групи, яку вибрав

У вас додаткове поле, яке виводиться в універсальному блоці, вже має налаштування що б підказувало тільки з групи контактів Куратори. У цій групі відсутні контакти у зв'язку з чим у даному полі немає результатів пошуку в даному полі
Все вже налаштовано для цього поля, залишилося тільки додати до цієї групи контактів, щоб відобразився список контактів
13.09.2021, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:

а є така, щоб я міг додавати/відображати лише контакти групи, яку вибрав

У вас додаткове поле, яке виводиться в універсальному блоці, вже має налаштування що б підказувало тільки з групи контактів Куратори. У цій групі відсутні контакти у зв'язку з чим у даному полі немає результатів пошуку в даному полі
Все вже налаштовано для цього поля, залишилося тільки додати до цієї групи контактів, щоб відобразився список контактів

це я зрозумів
тому що так і зробив, щоб викрутитись
Дякую
13.09.2021, 16:51
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар