1b.app
Скопирована ссылка -

Зміщення дати

Чи можна зараз якось змістити дату записану в доп.поле на кількість днів записану в іншому доп.полі?
якщо ні - то скільки доопрацювання?

Про дії:
Записать значение даты в дополнительное поле процесса на основе смещения даты процесса
Рассчитать разницу дат процесса с учетом коэффициента и записать в дополнительное поле процесса

знаю, вони не підходять.
ідеально додати сюди можливість обирати всі поля з типом "дата"

Ответы:

Суханіцький Андрій OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Именная лицензия

Валентин писал/а:
Записать значение даты в дополнительное поле процесса на основе смещения даты процесса

Це саме та дія, яка дозволяє зробити те, що вам потрібно. На практиці я просто копіюю потрібну дату в дату планування або виконання, потім роблю зміщення. Вже після виконання потрібних маніпуляцій можна записати необхідну дату знову. Як правило, або дата планування, або виконання, не використовується, тому в них можна писати свої значення.
Але якщо туди допрацювати вибр додаткового поля, то це полегшить життя. Я думаю, що це буде доробка приблизно на 3 години, але краще дочекатись відповіді від production, або можете використати мій варіант
12.11.2021, 11:14

Ні, потрібно саме з доп.поля в доп.поле
Усі системні поля зайняті, їх змінювати не можна.
Дякую
Чекаю на оцінку
12.11.2021, 13:29

Можно в действие "Записать значение даты в дополнительное поле процесса на основе смещения даты процесса" в выпадающий список откуда брать дату добавить дополнительные поля процесса с типом дата/дата-время
такая доработка будет стоить 1ч
12.11.2021, 16:40

Так, робимо
https://crm.mebelok.com/
15.11.2021, 10:46

Так зробимо ?:)
23.11.2021, 14:47

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий